subscribe: Posts | Comments | Email

Japonki – idealne buty na gorące dni!

0 comments
Japonki – idealne buty na gorące dni!

Klapki typu japonki są takim butem, który ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala stopie oddychać, co zwiększa komfort noszenia oraz jest zdecydowanie korzystniejsze dla zdrowia, niż bardziej zabudowane buty. Rzecz jasna nie mówimy o sytuacji, gdy na dworze jest minusowa temperatura i szaleje śnieg, gdyż w takim układzie klapki raczej się nie sprawdzą.

klapki_clarks

Mówimy więc o ciepłych miesiącach, w czasie których każdy z nas widzi, jak wielkim powodzeniem wśród kobiet cieszą się takie modele. Co ciekawe, są one modne w każdym przedziale wiekowym, o czym wiedza również producenci, dlatego też nie ma obawy, że którakolwiek z klientek będzie miała problem ze znalezieniem pasujących do jej stylu butów.

Wróćmy jednak do zalet. Poza kwestią zdrowia klapkiposiadają jeszcze jeden, bardzo duży atut. Jest nim fakt, iż japonki pasują w zasadzie do każdej stopy, niezależnie od tego, czy jest ona drobna i wąska, czy raczej szeroka i masywna. Oczywiście nie dotyczy to każdego modelu, niemniej odpowiednie dopasowanie klapka będzie w stanie zatuszować pewnie niedoskonałości, jakimi obdarzyła nas matka natura. Dla przykładu: szerszą stopę doskonale masuje większy wierzch, dlatego też osoby pulchniejsze powinny celować w takie modele.

Pamiętajmy, że klapki to nie tylko plastikowy asortyment w sam raz na basen. To szeroki zakres obuwia, które może służyć zarówno jako element plażowego wyposażenia, jak i eleganckie uzupełnienie letniej sukienki.

 

 

Leave a Reply